Category Archives: Móda

Sťahovacie nohavičky po pôrode

Sťahovacie nohavičky po pôrode

Sťahovacie nohavičky po pôrode

Tehotenské oblečenie je určené pre nastávajúce mamičky ( tehotné ženy a dievčatá ) aj pre mamičky po pôrode . Tehotenské oblečenie ponúka komfort , pohodlie a kvalitu nielen po celú dobu tehotenstva , ale aj po pôrode . Tehotenstvo je jedným z najkrajších období každej ženy , tak prečo si pre tieto chvíle nedopriať kvalitné a príjemné spodnú bielizeň – tehotenské bielizeň .

Tehotenské oblečenie
Tehotenské oblečenie je veľmi pestré...

Read more

Tehotenská móda a výbavička do pôrodnice

Za dobu našej kariéry už vieme , že spokojná budúca mamička sa rovná spokojné bábätko . A aby sa mamička cítila v tejto dôležitej dobe krásne a sexy , prinášame širokú ponuku kvalitnej tehotenskej módy , prvotriednych materiálov a strihov .

Tehotenská móda a výbavička do pôrodnice

Tehotenská móda a výbavička do pôrodnice

Už dávno je tatam doba, kedy tehotenstvo znamenalo opustiť svet módy a elegancie a uspokojiť sa iba s neforemným oblečením . My vidíme budúcu mamičku , ako ženu zahalenú nielen pôvabom...

Read more

Tehotenské oblečenie – tehotenské blúzky a nohavice

Krásna a moderne oblečená môžete byť aj v tehotenstve . Neznamená , že keď sa vám zväčšuje a zaguľacuje bruško , že nemôžete ísť s dobou . Moderné tehotenské blúzky pristanú každej nastávajúcej mamičke a určite mi dáte za pravdu , že bez tehotenských nohavíc si nedokážete těhulkování ani predstaviť .

tehotenské oblečenie

Tehotenské oblečenie

Tehotenské oblečenie

Tehotenská móda je natoľko rozšírená, že si máte naozaj z čoho vyberať . K dostaniu sú ako tehotenské šaty, tak aj...

Read more

Tehotenské bruško

Tehotenské bruško sa už nemusí zakrývať ako tomu bolo predtým. Niektoré ženy majú stále za to, že musí nosiť staré vyťahané svetre či manželovho tričká, aby som sa do nich vošli a bolo im to pohodlné. Ale aj v tehotenstve môžete byť krásna a zároveň nosiť pohodlné oblečenie, ktoré bruško neškrtí.
Stále viac módnych značiek sa zameriava na tehotenskú módu ako napríklad H & M, Zara, Pull & Bear, Mango a veľa ďalších internetových obchodov. Stačí len vedieť kam...

Read more

Aj tehotná nevesta môže byť krásna a sexi

Ste tehotná a plánujete svadbu ? Svadobné salóny dnes nezabúdajú ani na nevesty s bruškom . A záleží len na vás , či sa ním chcete pochváliť , alebo ich naopak schovať pred zvedavými pohľadmi svadobčanov . Nech sa prikloníte ku keterékoli z oboch variantov , pre vás máme pár dobrých rád .

V ktorom mesiaci tehotenstva sa budete vydávať
Ako pre tehotnú pre vás bohužiaľ , či vďakabohu , neplatí štandardný rozvrh plánovania svadby . Pol roka dopredu si šaty určite...

Read more