Sťahovacie nohavičky po pôrode

Sťahovacie nohavičky po pôrode

Sťahovacie nohavičky po pôrode

Tehotenské oblečenie je určené pre nastávajúce mamičky ( tehotné ženy a dievčatá ) aj pre mamičky po pôrode . Tehotenské oblečenie ponúka komfort , pohodlie a kvalitu nielen po celú dobu tehotenstva , ale aj po pôrode . Tehotenstvo je jedným z najkrajších období každej ženy , tak prečo si pre tieto chvíle nedopriať kvalitné a príjemné spodnú bielizeň – tehotenské bielizeň .

Tehotenské oblečenie
Tehotenské oblečenie je veľmi pestré a nezameriava sa len na tehotenské spodné prádlo . Vyberať tak môžete tehotenské nohavice , tehotenské šaty , tehotenské sukne , tehotenské nohavičky , tehotenské nočné košieľky , tehotenské korzety , tehotenská tangá , dojčiace podprsenky alebo dojčiacou vankúše .
Tehotenské podprsenky , dojčiace podprsenky

Tehotenské podprsenky sú dôležitou súčasťou tehotenskej bielizne . Tehotenské podprsenky sa vyrába ako v klasickom prevedení, tak aj v ozdobných variantoch , ktoré si určite získajú Vašu pozornosť . Dojčiace podprsenky sú pohodlné , praktické a príjemné na nosenie . Dojčiace podprsenky bez kostíc ( ak však žena preferuje modely s kosticami , sú tiež k dispozícii ) umožňujú ľahké dojčenie – košíčky možno odopínať každý zvlášť , nie je preto nutné odkladať celú podprsenku .

Vybrané typy tehotenských podprseniek majú tiež antibakteriálnu úpravu . Nakupovať je možné aj bezšvíkové modely dojčiacich podprseniek . Samozrejmosťou je možnosť vytvorenia kompletu , ktorý je zložený napr z dojčiace podprsenky a tehotenského spodného prádla ( tehotenské nohavičky , tehotenská tanga ) .

Sťahovacie nohavičky po pôrode
Sťahovacie nohavičky po pôrode sú vhodné pre formovanie postavy do podoby , ako tomu bolo pred začiatkom tehotenstva . Sťahovacie nohavičky po pôrode sú vyrábané v niekoľkých veľkostiach , aby dobre spĺňali svoj ​​účel ( navrátenie povoleného bruška ) a zároveň boli pohodlné pre každodenné nosenie .

Sťahovacie nohavičky po pôrode fungujú na rovnakom princípe ako rôzne typy podprseniek , ktoré sú nosené za účelom spevnenia a sformovania pŕs . Hoci nie sú sťahovacie nohavičky príliš zvodné , nenechajte sa odradiť , ich účinok na postavu po pôrode je nedoceniteľný .