Tehotenská móda a výbavička do pôrodnice

Za dobu našej kariéry už vieme , že spokojná budúca mamička sa rovná spokojné bábätko . A aby sa mamička cítila v tejto dôležitej dobe krásne a sexy , prinášame širokú ponuku kvalitnej tehotenskej módy , prvotriednych materiálov a strihov .

Tehotenská móda a výbavička do pôrodnice

Tehotenská móda a výbavička do pôrodnice

Už dávno je tatam doba, kedy tehotenstvo znamenalo opustiť svet módy a elegancie a uspokojiť sa iba s neforemným oblečením . My vidíme budúcu mamičku , ako ženu zahalenú nielen pôvabom rozkvetu nového života , ale predovšetkým ako ženu elegantnú , ktorá sa cíti krásna a je sexy . Naša predajňa aj e – shop sú tu pripravené pre všetky nastávajúce mamičky , ktoré si chcú to výnimočné obdobie skutočne užiť , v našom sortimente nájdete tehotenské nohavice , tehotenské šaty , tehotenské rifle , tehotenská tričká , tehotenské legíny a ďalšie tehotenské potreby , to všetko v kvalitných materiáloch a variabilite strihov .

Výbavička do pôrodnice a ďalšie nevyhnutnosti pre radosť a spokojnosť

Už sa milé mamičky nemusíte starať o to , čo všetko ešte nachystať , čo všetko kúpiť tak , aby ste boli pripravené , až tá veľká udalosť nastane . My Vás nielen radi zasvätíme do tajov potrieb , ktoré budete Vy a hlavne Vaše bábätko potrebovať , ale ponúkneme Vám tiež najrôznejšie variácie detskej módy pre chlapcov aj dievčatká a Vy už sa len môžete nechávať unášať na vlne fantázie a predstavovať si ako chodíte na prechádzky s golfovým kočíkom Rio , či Shape , dieťatko má na nôžkach špeciálnu nánožník a na búde kočíka slnečnú striešku , ktorá zabráni slnečným lúčom svietiť do tváre Vášho maznáčika . Po príjemnej prechádzke dieťatko zabalíte do zavinovačky a už sa len pozeráte , ako príjemne oddychuje v drevenej postieľke zo smrekového dreva . A aby ste si aj Vy užila svoj ​​zaslúžený spánok , zapojíte monitor dychu NANNY , ktorý už Vášho miláčika postráži za Vás .