Tehotenské oblečenie – tehotenské blúzky a nohavice

Krásna a moderne oblečená môžete byť aj v tehotenstve . Neznamená , že keď sa vám zväčšuje a zaguľacuje bruško , že nemôžete ísť s dobou . Moderné tehotenské blúzky pristanú každej nastávajúcej mamičke a určite mi dáte za pravdu , že bez tehotenských nohavíc si nedokážete těhulkování ani predstaviť .

tehotenské oblečenie

Tehotenské oblečenie

Tehotenské oblečenie

Tehotenská móda je natoľko rozšírená, že si máte naozaj z čoho vyberať . K dostaniu sú ako tehotenské šaty, tak aj tehotenské nohavice , dojčiace podprsenky , tehotenské sukne alebo džínsy , tehotenské blúzky , tuniky , tričká a pod
Nechajte sa hýčkať v tehotenstve pohodlnú a kvalitné módou . Ak sa chcete cítiť komfortne , nechcete , aby vás niekde niečo nepríjemne tlačilo , vyberte si naozaj kvalitné tehotenské oblečenie .
Nemusíte mať strach , že vám zaguľatené bruško uberá na kráse , naopak . Tehotenské bruško robí z každej nastávajúcej mamičky doslova neodolateľnú a magickú bytosť . Nemusíte mať strach , že priberáte príliš veľa kilogramov . Tehotenská móda myslí na každú ženu .

správna veľkosť

Väčšina tehotenského oblečenia má tehotenskú reguláciu a vo väčšine prípadov je ušitá z pružných materiálov . Akonáhle vám bruško začne rásť , oblečenie sa prispôsobuje jeho veľkosti a meniacemu sa tvaru tela .
Výber správnej veľkosti tehotenského oblečenia je dosť podstatný . Nevyberajte “ do rezervy “ , radšej zvoľte rovnakú veľkosť v závislosti na veľkosti , čo ste nosili pred tehotenstvom . Zvoľte teda S , M , L , alebo XL .
Existuje celý rad tabuliek veľkostí s tehotenským oblečením , ktoré zaznamenávajú obvod pása , bedra , výšku , týždeň tehotenstva apod

blúzky

Tehotenské blúzky septembra farbami , strihy , tvary … môžete si vybrať ako s hlbším výstrihom , tak so zapínaním až ku krku , voľnejšie strihy , upnutejšie apod Dojčiace a tehotenské blúzky ocení každá nastávajúca mamička , ktorá sa chce počas tehotenstva páčiť , cítiť pohodlne a elegantne . Blúzky sú väčšinou mierne predĺžené a zaoblené na prednej strane tak , aby sa vám na brušku nenadzvedávaly . Úplne skvele padnú blúzky s miernym výstrihom , ktoré sú nariasené nad bruškom.

nohavice

Originálne tehotenské nohavice s “ cigaretovým “ strihom sú tento rok úplnou bombou . Čím sa tehotenské nohavice líši od normálnych nohavíc ? Samozrejme že pružným bavlneným pásom , ktorý zaisťuje pohodlie pre rastúce bruško . Tehotenské nohavice musia mať vo svojom šatníku každá tehuľka .
Elegantné tehotenské nohavice upnutého strihu sú nepostrádateľným kúskom každej trendy nastávajúcej mamičky . Hodí sa ako na bežné nosenie , tak do spoločnosti .